Zadanie 1: Puzzle (część I)

Zadanie nr 1: Puzzle

Witajcie uczestnicy II Słupeckiej Gry Miejskiej, przed Wami pierwsze zadanie etapu internetowego!
Na ziemi słupeckiej znajduje się wiele obiektów cennych pod względem przyrodniczym i kulturowym. Specjalnie dla Was wybraliśmy dziesięć z nich. Ujrzycie je po ułożeniu poniższych puzzli:
puzzle nr 1
puzzle nr 2
puzzle nr 3
puzzle nr 4
puzzle nr 5
puzzle nr 6
puzzle nr 7
puzzle nr 8
puzzle nr 9
puzzle nr 10

Jak się zapewne domyślacie, musicie odpowiedzieć na pytanie: co przedstawiają fotografie? Nie jest to jednak koniec zadania. Musicie również odkryć hasło – poprowadzi ono Was do karty, na której wpiszecie odpowiedzi oraz pewnej mapy. Jak zdobyć hasło? Wystarczy ułożyć puzzle! Za każdym razem kiedy ułożycie wszystkie elementy układanki Waszym oczom ukaże się komunikat zawierający jedną literę hasła. W związku z tym, że puzzli jest 10, również hasło liczy 10 liter. Kompletne hasło stanowi dokończenie adresu internetowego, pod którym kryje się karta i mapa. Kolejne litery hasła wpiszcie w miejsce znaków zapytania:

http://www.slupeckagramiejska.pl/??????????

a następnie skopiujcie adres strony, wklejcie go w wyszukiwarkę i naciśnijcie Enter…
Uwaga: hasło nie musi być konkretnym wyrazem!!!

UWAGA! Niestety nasze zadanie zaatakował chochlik. Wszystkie osoby, których próby wpisania hasła zakończyły się niepowodzeniem bardzo przepraszamy! Spróbujcie raz jeszcze – tym razem na pewno się uda, a Waszym oczom ukaże się mapa oraz karta odpowiedzi.

2 odpowiedzi do Zadanie 1: Puzzle (część I)

  1. Zielona says:

    Brawo dla organizatorów!
    Zabawa z puzzlami przednia. Chociaż nie biorę udziału w grze wkręciłam się w układanki i już jestem ciekawa następnych zadań. Niestety nie jestem pewna swoich trafień a niby znam te tereny…Co będzie dalej? Cóż, zobaczymy… Nie wiem jak Wy, ale ja próbuję…

  2. adrian says:

    zielona podaj odpowiedzi do ciągów prosze albo podpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>