Piranie kontra Kulfony…

Nasza II Słupecka Gra Miejska nabiera rumieńców. Większość zespołów wymyśliła już swoje nazwy (możecie je poznać w dziale Słupecka Gra Miejska 2010/Uczestnicy). Rywalizacja robi się ciekawa: czy spokojne Puchatki mają szansę z krwiożerczymi Piraniami? Czy Łowcy zapolują na Kulfony? Co na to Nietykalni K.O.? Miejmy nadzieję, że nie przegrają przez k.o. :)

Rywalizacja toczy się w 2 kategoriach: gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych. Zatem Ofiary powinny bać się Walecznych Lwów, ale już nie Łowców. Ciekawe, jak w całym zamieszaniu odnajdą się Stokrotki? Drużyna A nie musi obawiać się zamieszania, ponieważ w takich warunkach jak wiadomo czuje się najlepiej…

Zachęcamy ostatni bezimienny zespół z „Ekonomika” do większego zdecydowania w wyborze, a drużyny z Gimnazjum w Słupcy – do przyjęcia bardziej „bojowych” nazw.

Bądźcie czujni! Już niebawem trzecie zadanie internetowe. Tymczasem zapraszam na nasze forum – napiszcie, dlaczego Wasza drużyna jest najlepsza :)

Piotrek Basiński
Zespół Słupeckiej Gry Miejskiej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>